Träningsgrupperna 2017-2018
 

     

FSS ungdomsgrupp

 

Axel

Aurén

IF Åsarna

Elin

Björk

IK Falken

Jere

Ena

IK Falken

Linnea

Halonen

Närpes Kraft Skidförening

Casper

Hjerpe

Norrvalla Ski Team

August

Högnabba

IF Åsarna

Sonja

Katajamäki

IF Minken

Patrik

Kuuttinen

IF Minken

Anni

Lindroos

Pargas IF

Hanna

Ray

IK Falken

Erika

Storbacka

IF Femman

Alexander

Ståhlberg

Norrvalla Ski Team

Benjamin

Sundqvist

IF Minken

Niklas

Sundström

IF Femman

Alex

Svartsjö

IF Femman

     

FSS vuxengrupp

 

Jennifer

Antell

IF Femman

Juuso

Haarala

IF Minken

Linnea

Henriksson

IF Femman

Julia

Häger

IF Minken

Andrea

Julin

IF Minken

Toni

Ketelä

IF Minken

Heidi

Kuuttinen

IF Minken

Remi

Lindholm

IF Minken

Jennie

Lindvall

IF Åsarna

Matias

Strandvall

IF Minken

Robin

Sundsten

IF Femman

Emelie

Svenlin

IF Åsarna

     

NÅID

   

Robin

Dahlström

ÖSK

Chira

Gullqvist

Borgå Akilles

Viktor

Johansson

Pargas IF

Olivia

Kalliokoski

Pargas IF

Siiri

Kortejärvi

Borgå Akilles

Sara

Lauren

Pargas IF

Eetu

Liukkonen

Borgå Akilles

Leevi

Liukkonen

Borgå Akilles

Saimi

Lupala

ÖSK

Rebecca

Lönnqvist

Borgå Akilles

Axel

Nordman

Borgå Akilles

Anna

Rask

Pargas IF

Emil

Rosin

Pargas IF

Cedrik

Sandell

ÖSK

Sofia

Valasti

Borgå Akilles

Wilma

Westerlund

Pargas IF

     
     

ÖID-JUNIORUTMANARGRUPP

Frida  

 Achrén

Oravais IF

Cecilia  

 Back 

IF Minken

Linnea  

 Backman

IF Femman

Emma  

 Haglund  

Sundom IF

Frida  

 Häggkvist  

Närpes Kraft Skidförening

Felicia  

 Krook  

Närpes Kraft Skidförening

Linnea  

 Källbacka  

Vörå IF

Ida  

 Mäenpää  

IF Brahe

Tilde  

 Niemelä

Malax IF

Amanda  

 Nyfors  

IF Brahe

Alexandra  

 Stark

Sundom IF

Nathalie  

 Sten

Närpes Kraft Skidförening

Nicole  

 Sten 

Närpes Kraft Skidförening

Amanda  

 Strandvall  

IF Minken

Evelina  

 Österberg  

Oravais IF

     

William  

 Back  

Oravais IF

Anton  

 Damlin  

IF Femman

Lucas  

 Finskas

IF Femman

Christian  

 Hildén 

IF Femman

Hannes  

 Holmback

IF Femman

Aaron  

 Häggman

Vörå IF

Alexander  

 Kansa

IF Femman

Kevin  

 Lindholm

IF Minken

Leonard  

 Markén

Oravais IF 

Robin  

 Mäenpää  

IF Brahe

Oliver  

 Rusk  

Norrvalla Ski Team

Jacob  

 Smeds  

Oravais IF

Daniel  

 Sorvisto  

IF Åsarna

Emil  

 Sundell 

IF Femman

Christian  

 Tarvonen

IK Falken

Viktor

Koivuniemi

Norrvalla Ski Team

     

ÖID-SENIORUTMANARGRUPP

Alexandra  

 Enlund

IF Femman

Elin  

 Lövdal 

IF Femman

Oscar  

 Högnabba

IF Åsarna

Ronja  

 Kainberg  

IF Åsarna

Hugo  

 Karlström

IF Åsarna

Fanny  

 Storvall

IF Åsarna